Usługi

Czym się zajmujemy?

Projektory kinowe

Dostarczamy cyfrowe projektory kinowe zgodne ze standardem kina cyfrowego DCI, wraz ze zintegrowanymi serwerami i wyposażeniem dodatkowym zapewniając kompletne systemy projekcyjne. W ofercie posiadamy projektory kinowe liderów branży – NEC oraz Barco.

Nagłośnienie

Instalujemy profesjonalne nagłośnienie kinowe oparte na technologii Dolby 5.1 oraz 7.1 oraz technologii Dolby Atmos wraz z profesjonalną kalibracją. Korzystamy jedynie z renomowanych i sprawdzonych producentów – KCS, Cinenova, JBL.

Ekrany projekcyjne

Oferujemy ekrany projekcyjne wszystkich typów, profesjonalne wielkoformatowe ekrany kinowe ze specjalistycznymi powłokami, ekrany zwijane do zastosowań w kinach, teatrach, salach wykładowych oraz ekrany do kin domowych.

Fotele kinowe

Dostarczamy fotele kinowe realizowane na zamówienie do obiektów użyteczności publicznej jak kina, teatry, sale koncertowe.

Oprogramowanie i Integracja

Umożliwiamy montaż automatyki kinowej umożliwiającej sterowanie oświetleniem lub kotarami, dostarczamy systemy TMS do zarządzania projekcją w obiektach wielosalowych.

Wsparcie serwisowe i obsługa po sprzedażowa

Prowadzimy całodobowe wsparcie techniczne dla użytkowników naszych systemów w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Wykujemy regularne przeglądy techniczne projektorów wszystkich marek.

Serwis

Nasz serwis ma dostęp do oryginalnych części zamiennych od wszystkich producentów, jesteśmy w stanie zdiagnozować usterki i naprawić je zgodnie z wytycznymi i z normami producentów.

Kino domowe i sale multimedialne

Wyposażamy sale multimedialne i kina domowe w sprzęt projekcyjny, nagłośnieniowy i fotele o jakości kinowej, zapewniając najwyższy komfort i jakość projekcji.